2020-06-21

Ogłoszenia XII Tydzień Zwykły

1.   Wszystkim zaangażowanym w procesjach Eucharystycznych podczas Oktawy Bożego ciała, szczególnie strażakom i dzieciom od kwiatków składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc.

2.   W najbliższą sobotę 27 czerwca o godzinie 20:00 wraz ze wspólnotami naszej Parafii i zespołami zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, na zakończenie czasu Komunii i Spowiedzi Wielkanocnej oraz na Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

3.   Również w sobotę o godzinie 10:00 w naszym kościele pierwsza grupka dzieci, przystąpi do Sakramentu Eucharystii po raz pierwszy, pamiętajmy o nich
w swoich modlitwach.

4.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedziela oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. o Potencjale praktyki Pierwszych Piątków Miesiąca oraz przedstawienie kandydatów na Prezydenta RP w świetle Katolickiej Nauki Społecznej Kościoła.

5.    W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·      we wtorek 23 czerwca Wigilia Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

·      w środę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela