2020-07-04

Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła

1.   Wszystkich parafian zapraszamy i zachęcamy do udziału w 38. Gdańskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku ze względu na pandemię odbędzie się w formie sztafetowej czyli będzie można zapisać się na jeden dzień pielgrzymki. Zapisy oraz wszelkie szczegóły na stronie www.pielgrzymka.gda.pl

2.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedziela oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. wspólnej drodze powołania kapłańskiego Jozepha
i Geogra Ratzingera oraz o tym jak przezwyciężyć trudności w wierze.

3.    W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·      w poniedziałek 06 lipca Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

·      w środę 08 lipca Wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera

·      w sobotę 11 lipca Święto Św. Benedykta, opata patrona Europy

4.  W najbliższą sobotę 11 lipca, swoje 70 urodziny obchodzić będzie ks. Proboszcz Józef Nowak, pamiętajmy szczególnie o nim w modlitwie tego dnia.

5.  Wszystkim Parafianom, przybyłym gościom, dzieciom i młodzieży na czas urlopowo – wakacyjny życzymy  dobrego, bezpiecznego i zdrowego odpoczynku oraz czasu dobrze spędzonego również z Bogiem. Szczęść Boże.

6.  W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy + Kazimierę Kiełczykowską, lat 78, z ul. Sobótki. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…