Sakrament pokuty i pojednania – Spowiedź Święta

„Miłość Chrystusa objawia się tym, że szuka zagubionych i leczy chorych. Dlatego obdarowywani sakramentami uzdrowienia i odnowy, w których stajemy się wolni od grzechu i umocnieni w słabościach naszego ciała i duszy."
(Katechizm Kościoła Katolickiego 1420-1421, Youcat 224)

Spowiedź święta odbywa się:

• codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 06:40 i 17:40.
  • w niedzielę i święta 15 minut przed Mszą Świętą i w trakcie Mszy (czyli 06:45, 8:45, 10:45, 12:00 i 16:15)

Dyżury księży w konfesjonale:

ks. Paweł Borkowski:

• Poniedziałek, czwartek, sobota - 17:40
  • wtorek, środa, piątek - 06:40
  • niedziela (przed Mszami Świętymi w zależności od dyżuru)

ks. Patryk Misiewicz:

• Poniedziałek, czwartek, sobota - 06:40
  • wtorek, środa, piątek- 17:40
  • niedziela (przed Mszami Świętymi w zależności od dyżuru)