2022-01-14

Odpust Bractwa Św. Pawła - Archidiecezji Gdańskiej

W Niedzielę 23 stycznia o godzinie 11:00, wszystkich mężczyzn, braci ze Wspólnoty oraz Parafian zapraszamy na Mszę Świętą odpustową Bractwa Świętego Pawła ze wszystkich oddziałów Archidiecezji Gdańskiej. Uroczystość związana jest ze Świętem Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła, które przypada 25 stycznia. Najważniejszym punktem będzie wspólna modlitwa na Eucharystii pod przewodnictwem ks. Krzysztofa Ławrukajtisa a po niej dzielenie się świadectwem wiary i smacznym poczęstunkiem w salce parafialnej pod kościołem.