Zdjecia | Odpust Parafialny 2020

Odpust Parafialny Św. Floriana, 04.05.2020 r., g.18:00. Przewodniczył ks. Józef Nowak, proboszcz Parafii. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w kameralnym – parafialnym gronie, dziękujemy Strażakom za reprezentację ze sztandarem oraz obstawę liturgii, chórowi, Pani Ewie i Panu Piotrowi dziękujemy za śpiew i grę, Liturgicznej Słubie Ołtarza i Bractwu Św. Pawła za obecność i pomoc oraz Kacprowi za czuwanie nad transmisją i zdjęciami a wszystkim przede wszystkim za wspólną modlitwę i świadectwo wiary za pośrednictwem YT i FB oraz w kościele.