Zdjecia | 50. urodziny ks. Pawła

Dziś podczas Mszy Świętej o godzinie 09:00 dziękowaliśmy Bogu za dar życia i powołania kapłańskiego ks. Pawła, który 🥳obchodzi swoje 5️⃣0️⃣ urodziny🥳. To już pół wieku i tylko 50 lat do setki. Jako Parafia życzymy obfitości darów Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo na każdy dzień życia. To treść pięknych życzeń Parafian, które skierowali do ks. Pawła podczas Mszy, a wszystkim dziękujemy za wspólną modlitwę: „Drogi Jubilacie! Księże Pawle! Z radością włączamy się w świętowanie jubileuszu Twoich narodzin. Życie jest darem i cudem miłości Boga i człowieka, dlatego dziękujemy Panu Bogu i Twoim Rodzicom za ten piękny dar. Cieszymy się Twoją obecnością w naszej wspólnocie parafialnej. Jako wspólnota parafii p.w. św. Floriana w Kolbudach życzymy, aby kolejne lata Twojego życia były wypełnione obfitością Bożego błogosławieństwa, aby Pan Bóg pomnażał Twoją wiarę, nadzieję i miłość, aby Twoje kapłaństwo było miłe Bogu i obfitowało łaskami dla tych, do których jesteś posłany. Niech Maryją chroni Ciebie w codziennych trudach i zmaganiach, a ludzie otaczają życzliwością i troską.”