Zdjecia | Różaniec październikowy

Dzisiejszy (06.10.21) codzienny Różaniec Październikowy, prowadzony przez mężczyzn z Bractwa Św. Pawła oddział w Kolbudach (Bractwo Świętego Pawła ). Nowych mężczyzn zapraszamy do Wspólnoty w każdą środę po Mszy Św. wieczornej. Piszemy to nie dlatego aby się chwalić, tak samo nie po to publikujemy zdjęcia, lecz po to aby zachęcić do włączenia się we wspólnotę i w modlitwę. Do prowadzenia Różańca codziennie zachęcamy także inne wspólnoty, Dzieci do Pierwszej Komunii (szczególnie w środy o 17:00 i w Niedzielę o 12:15) oraz wszystkie pozostałe dzieci i rodziców, szafarzy, ministrantów i lektorów, katechetów i naprawdę wszystkich do wspólnej modlitwy zachęcamy. Przypominamy Różaniec jest codziennie po Mszy Św. o godzinie 18:00 (od poniedziałku do soboty) i w Niedzielę o godzinie 15:30.