Zdjecia | Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021 /2022 na Mszy Św. o godzinie 12:15, dziękujemy za wspólną modlitwę o Dary Ducha Świętego, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, Dyrekcji, katechetów i pracowników szkół i oświaty. Dzieci otrzymały obrazki i zeszyty do cotygodniowych naklejek na Niedziele i Pierwsze Piątki Miesiąca, na zakończenie Mszy było poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych. Tak jak obiecaliśmy dla tych którzy zabrakło obrazków i książeczek będą do odebrania w przyszłą niedzielę. Wszystkim dziękujemy za pomoc i modlitwę i zapraszamy co tydzień na Mszę dla dzieci o godzinie 12:15. Pani Żanecie katechetce, dziękujemy za zdjęcia a Pani Ewie za grę.