Zdjecia | Odpust Parafialny ku czci Św. Floriana

Odpust Parafialny ku czci Św. Floriana, 03 maja 2021 r., godzina 16:30 w Wigilię Uroczystości. Dziękujemy Panu Bogu za dar Wspólnoty Parafii w Kolbudach, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie odpustu, Pani Joli, Kasi, Teresie i Arkowi za wystrój, Ministrantom, Lektorom, Szafarzom i Bractwu Św. Pawła za piękne przygotowanie liturgii, Pani Ewie i Panu Piotrowi za piękne poprowadzenie Scholii oraz grę, Kindze i reszcie zespołowi za piękny śpiew i grę, Panu Krzysztofowi za sprzęt audio, Ks. Piotrowi ZIELEZIŃSKIEMU za poprowadzenie liturgii oraz skierowane do nas słowo, wspólnotom za zaangażowanie w liturgię i przygotowanie, Pani Żanecie za zdjęcia oraz STRAŻAKOM za obecność, wspólną modlitwę, służbę i świadectwo wiary w Jezusa. Wszystkim, w najmniejszym stopniu zaangażowanym, składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą pomoc i życzymy, aby Św. Florian również podobnie jak sam dał świadectwo wiary w Jezusa, pomagał nam nieustannie brać odpowiedzialność za Wspólnotę w Parafii, poprzez wyznawanie tej samej wiary i dzieleniem się miłością względem każdego człowieka.