Zdjecia | Tydzień modlitw o ochronę życia

W Roku św. Józefa ustanowionym przez Ojca Świętego Franciszka, dla upamiętnienia 150-lecia ogłoszenia św. Józefa Patronem Kościoła Powszechnego, odbędzie się od dziś od 19 do 25 marca Tydzień Modlitw o Ochronę Życia. Pomocą do przeżycia tego czasu będą modlitwy, które są wyłożone na stoliku od dzisiaj. Tydzień zakończy się w dniu 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, kiedy to na Mszy Św. o godzinie 18:00, będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. .