Zdjecia | Pasterka godzina 22:00

Relacja z Pasterki z godziny 22:00, której przewodniczył ks. Proboszcz Józef Nowak. Wszystkim Parafianom składamy serdeczne Bóg zapłać za każde Wasze zaangażowanie w przygotowanie kościoła i Parafii do Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za udekorowanie kościoła strażakom, braciom z Bractwa Św. Pawła, młodzieży oraz pozostałym osobom i tym którzy nadzorowali ten wystrój. Dziękujemy za przygotowanie obrusów, bielizny kielichowej, porządkowanie terenu wokół kościoła oraz samego kościoła wewnątrz, zreperowanie paru rzeczy. Bardzo również dziękujemy Liturgicznej Służbie Ołtarza – wszystkim ministrantom i lektorom za piękną służbę o godzinie 22:00, szafarzom za posługę, tym którzy stroili zarówno żłobek jak i wystrój przy ołtarzu (i za jego ufundowanie), dziękujemy Scholii za piękny śpiew kolęd na Pasterce o godzinie 24:00 – również Panu Piotrowi organiście i Pani Ewie, Bractwu Św. Pawła za służbę przy ołtarzu o g. 24:00, Dziękujemy za zdjęcia i użyczenie sprzętu do transmisji online. Raz jeszcze wszystkim za każde, choćby najmniejsze zaangażowanie i pomoc dziękujemy i Bóg zapłać.