Sakrament Bierzmowania

„Bierzmowanie jest sakramentem, który jest dopełnieniem chrztu i w którym zostajemy obdarzeni Duchem Świętym. Kto w wolności decyduje się na życie jako dziecko Boże i poprzez znaki nałożenia rąk i namaszczenia krzyżmem prosi o Ducha Bożego, otrzymuje siłę aby świadczyć o Bożej miłości i potędze słowem i czynem."
(Katechizm Kościoła Katolickiego 1285-1314, Youcat 203)

Do sakramentu Bierzmowania przystępuje młodziez klas I szkół średnich. Spotkania odbywają się w niedzielę o godzinie 10:00 po Eucharystii, które prowadzi jak i całe przygotowanie ks. Paweł Borkowski.