Wspólnota Młodzieżowa

Wspólnota młodzieżowa ,,Paradiso”.

Wspólnota zrzeszająca osoby z 8 klasy szkoły podstawowej oraz ze szkół średnich.

Jest jedna z najstarszych wspólnot w naszej parafii, Choć pod wieloma nazwami, funkcjonujemy nieprzerwanie cały czas. Nie mamy z góry określonego charakteru, raz czytamy wspólnie pismo święte, kiedy indziej pomagamy przygotować wystrój kościoła albo po prostu idziemy na spacer ( nigdy nie wiadomo co Cię spotka następnym razem! ).

Naszym opiekunem jest ks. Patryk Misiewicz, nasz obecny wikariusz i wytrwały pielgrzym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych chętnych na to aby spojrzeć na kościół z innej perspektywy – jako żywą i działającą wspólnotę. Jeżeli nie czujesz się pewnie w kościele albo nie wiesz czy jest to miejsce dla ciebie nie przejmuj się, każdy z nas kiedyś taki był.

Przyjdź i sam się przekonaj!

Widzimy się w każdy piątek o godzinie 18:00 na mszy a następnie w salce pod kościołem, zapraszamy!
Piotr Szpadzik

Opiekun: Ks. Patryk Misiewicz