2022-06-04

Ogłoszenia - Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1.     Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe od poniedziałku do soboty o godzinie 18:30 i w niedzielę o godzinie 16:00.

2.     Spotkanie dla rodziców dzieci jadących do Schodna z ks. Pawłem odbędzie się 09 czerwca (czwartek) o godzinie 18:45 w kościele.

3.     Zakończyliśmy remont dachu kościoła. Dziękujemy firmie z Brus za wykonaną pracę i zaangażowanie. Koszt materiałów i naprawy wyniósł 20000 zł. Za tydzień będzie pierwsza taca remontowo – inwestycyjna. Wszelkie ofiary, przeznaczone zostaną na prace prowadzone w kościele. Za każdy dar serca już teraz składamy Bóg zapłać.

4.     Zapraszamy wszystkich parafian na 40. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, od 28 lipca do 13 sierpnia. Za tydzień gościć będziemy pielgrzymów zachęcających do pielgrzymki i do zapisów do grupy Biało – Złotej, gdzie wesprzeć będzie można również organizację pielgrzymki.

5.     W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·       Poniedziałek 06.06.2022 r. Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

·       Środa 08.06.2022 r. Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

·       Czwartek 09.06.2022 r. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

·       Sobota 11.06.2022 r. Wspomnienie św. Barnaby, apostoła

6.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

·       w Gościu Niedzielnym m.in. o tym co Duch Święty mówi do Kościoła, czyli do nas?

·       Tygodniku Niedziela m.in. o nowym życiu w Duchu Świętym