2021-11-06

Ogłoszenia Parafialne - XXXII Niedziela Zwykła

1.       W czwartek 11 listopada w 103. rocznice odzyskania Niepodległości przez Polskę, zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny o godzinie 11:00.

·        Zachęcamy tego dnia do wywieszenia flag biało – czerwonych przy swoich domach i mieszkaniach.

·        W czwartek z okazji Święta, Biuro Parafialne będzie nieczynne.

·        Również tego dnia, o godzinie 19:00 w naszym kościele razem z Gminą Kolbudy i ze Stowarzyszeniem Miłośników Muzyki w Kolbudach zapraszamy na koncert z okazji Święta Niepodległości. Dla naszych mieszkańców wystąpi doskonale wszystkim znany Chór Gminy Kolbudy „Camerata Santa Cecilia” pod dyrekcją Tatiany Adamkowicz. Szczegóły znajdują się na plakatach. Wstęp wolny.

2.       Wypominki za zmarłych będą jeszcze dziś o godzinie 16:00 oraz w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej. Jednocześnie informujemy, że wypominki które odmawialiśmy od 2 – 8 listopada, raz jeszcze odmawiać będziemy w każdą Niedzielę Listopada o godzinie 10:40.

3.       W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·        Wtorek 09.11.2021 r.  Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

·        Środa 10.11.2021 r. Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

·        Czwartek 11.11.2021 r. Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa

·        Piątek 12.11.2021 r.  Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

·        Sobota 13.11.2021 r. Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników

4.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej:

·        do Gościa Niedzielnego w którym m.in. o Parafii Bosko aktywnej, gdzie przykościelne pomieszczenia są otwarte na co dzień i istnieje też duża szansa na zbudowanie wspólnoty zjednoczonej wokół ołtarza.

·        do Tygodnika Niedziela w którym m.in. o tym dlaczego w świecie nie lubią Kościoła