2021-07-03

Ogłoszenia Parafialne - XIV Niedziela Zwykła

1.     Wszystkim parafianom i przybyłym gościom na czas WAKACYJNO – URLOPOWY życzymy dobrej pogody, bezpieczeństwa i błogosławionego czasu.

2.     Informujemy, iż w czasie wakacji Spowiedź Święta w każdą Niedziele będzie 20 minut przed Mszą Świętą.

3.     W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·       Wtorek  06.07.2021 r.   Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

·       Czwartek 08.07.2021 r. Wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera

4.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej:

·       dzieci i rodziców do wakacyjnego numeru Małego Gościa Niedzielnego

·       do Gościa Niedzielnego w którym m.in. o tym czy demokracja antychrześcijańska jest, jak twierdzi przyszły błogosławiony Robert Schuman - jeden z założycieli Unii Europejskiej, karykaturą zmierzającą do pogrążenia się w anarchii ?

·       do tygodnika Niedziela a w nim m.in. o mniej znanych sanktuariach w Polsce