2020-09-19

Ogłoszenia Parafialne - XXV Niedziela Zwykła

1. Drodzy Parafianie, dziś, w niedzielę 20.09.2020 r. o godzinie 11:00 w naszym kościele, wspólnie odprawimy Mszę Świętą w intencji naszego księdza Proboszcza Józefa Nowaka, z prośbą o zdrowie, ulgę w cierpieniu, wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
  2. Spotkanie dla rodziców młodzieży bierzmowanej w sobotę 26 września, po Mszy wieczornej około 18.30. Ks. Paweł
  3. 2. W czwartek 24 września w Gminnym Ośrodku Zdrowia będzie można wykonać badania USG drożności żył i tętnic, echo serca, USG nerek, USG stawów, USG piersi, USG tarczycy i USG płuc. Informacje na plakatach.

3.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedziela a w niej o Kościele ubogich oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. o tym jak naprawdę wyglądał Jezus Chrystus i czy musimy to wiedzieć.

4.    W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·      Poniedziałek 21.09.2020 r. Święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

·      Środa 23.09.2020 r. Wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera