2020-09-05

Ogłoszenia Parafialne - XXIII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy wszystkich Parafian na Pieszą Pielgrzymkę do Trąbek Wielkich, do Matki Boskiej Trąbkowskiej. Wyjście 12 września w sobotę, o godzinie 10:00 spod naszego kościoła. Grupa rowerowa wyjedzie o godzinie 12:00. Wszelkie informacje na stronie internetowej naszej Parafii. Lista zapisów na autokar pod chórem.

2.   W dniu 7 września 2020 roku w naszej parafii rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zapraszamy na spotkania  o godz. 19.00 do salki parafialnej.

3.   Zapraszamy do kościoła NMP Królowej Polski w Lublewie od 18 do 20 września na warsztaty muzyczne. Szczegóły na plakatach.

4.   Młodzież szkół średnich oraz klas 8 szkoły podstawowych zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej, w piątek 11 września o godzinie 18:00 na Mszę Świętą a następnie na spotkanie w salce parafialnej.

5.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedziela oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. Między szkołą a parafią czyli czy katecheza parafialna z przed 1990 roku nie jest dzisiaj zbyt idealizowana?

6.    W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·      Wtorek 08.09.2020 r. Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

7.   Zmarł nasz parafianin + Mieczyslaw Miecznikowski z ul. Plac Kaszubski, 84 lata, Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…