2020-08-16

Ogłoszenia Parafialne - XX Niedziela Zwykła

1. Papież Franciszek mianował Biskupa Jacka Jezierskiego administratorem Archidiecezji Gdańskiej. Prośmy Ducha Świętego o Jego światło i moc dla biskupa Jacka, aby z radością posługiwał ludowi bożemu.

2. Dziś po Mszach świętych prowadzona jest zbiórka do puszek na pomoc mieszkońcom Libanu. Za każdy gest serca składamy staropolskie Bóg zapłać.

3. W tym tygodniu obchodzić będziemy:

* poniedziałek 17.08.2020 r. Wspomnienie Św. Jacka, zakonnika

* wtorek 20.08.2020 r. Wspomnienie Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

* sobota 22.08.2020 r. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedziela oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m.innymi o obchodach 100 rocznicy Cudu nad Wisłą.

5. Wszystkim Parafianom, przybyłym gościom, dzieciom i młodzieży na czas urlopowo – wakacyjny życzymy  dobrego, bezpiecznego i zdrowego odpoczynku oraz czasu dobrze spędzonego również z Panem Bogiem. Szczęść Boże