2020-06-28

Ogłoszenia XIII Niedziela Zwykła

1.   Dziś, w niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców
i pracowników szkół
na Mszę Św. na 12:15, która będzie również Mszą na Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020.

2.   W tym tygodniu obchodzić będziemy Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobotę Miesiąca Lipca. W czwartek szczególnie módlmy się o nowe powołania kapłańskie, w piątek okazja do Spowiedzi Św. dla wszystkich od 16:00 do 18:00 – prosimy nie przychodzić na ostatnią chwilę.

3.   W następną sobotę o godzinie 10:00 i w niedzielę o 09:00 w naszym kościele kolejne grupki dzieci, przystąpią do Sakramentu Eucharystii po raz pierwszy, pamiętajmy o nich w swoich modlitwach. Spowiedź dla dzieci w piątek od godziny 16:00.

4.    Wyjazd wakacyjny dla dzieci z księdzem Pawłem do Schodna, ze względu na pandemię w tym roku nie odbędzie się.

5.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedziela oraz Gościa Niedzielnego, a w nim m.in. o mniej znanych Sanktuariach Maryjnych i komu pandemia pomogła znaleźć Boga.

6.    W tym tygodniu obchodzić będziemy:

·      w poniedziałek 29 czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła

·      w piątek 03 lipca Święto Św. Tomasza, apostoła