Filmy

"Wy przeto jesteście Ciałem Chrystusa I poszczególnymi członkami" 1 Kor 12,27 // Flash //

Zakończenie Roku Formacyjnego Bractwo Świętego Pawła z całej naszej Diecezji, z Mszą Świętą i grillem przy ognisku. Bracia z naszej Parafii i z całej Diecezji, księża opiekunowie i ksiądz opiekun i założyciel całego Bractwa ks. Krzysztof Ławrukajtis, ks. Andrzej Niemcewicz, ks. Michał Gregorowicz i ks. Patryk Misiewicz.

z ks. Pawłem opiekunem, Eucharystia⛪, modlitwa 🙏, rowery🚲, ognisko 🔥, mecz Polska - Słowacja ⚽️ Służba Liturgiczna Archidiecezji Gdańskiej

Wszystkim Parafianom dziękujemy za Oktawę Bożego Ciała, za uczestnictwo i modlitwę i oprawę. Dziękujemy również za ‘amerykańskie’ cukierki 🍭🍬🍫 dla dzieci 😅 i lody 🍦🍦

23 maja 2021 w Zesłanie Ducha Świętego - Wieczór Uwielbienia

Telegraficzna relacja z Wigilii Paschalnej 2021 r. 8 minut z 3 godzin, z pięknym śpiewem naszej Scholii

relacja z rozstrzygnięcia konkursu na NAJWIĘKSZĄ PALMĘ

Chcąc podsumować w liczbach to w tym roku: Sakramentów Chrztu zostało udzielonych: 2020 r. – 31 / 2019 r. – 38 , Sakramentów Małżeństwa: 2020 r. – 7 / 2019 r. – 9, Sakramentów Bierzmowania: 2020 r. – 52 / 2019 r. – 52, Sakramentów I Komunii Św.: kilkanaścioro dzieci, Pożegnaliśmy zmarłych: 2020 r. – 44 / 2019 r. – 23.

Strojenie kościoła, sprzątanie i naprawa tego co nie do końca działa... :) na Święta Bożego Narodzenia. Wszystkim zaangażowanym składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą pomoc.

Podsumowanie Dnia Pańskiego i spotkania ze Św. Mikołajem, Oprócz świadectwa Św. MIKOŁAJA o tym że warto dzielić się miłością i dobrem z każdym, Mikołaj podzielił się świadectwem wiary i cukierkami. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i Dziękujemy naszej parafiance za ufundowane słodkości.

W Pierwszy Piątek Miesiąca, kiedy uczymy się by nasze ❤ serca były podobne do serca Jezusa, Boga i przyjaciela, o 17.00 odbyła się Eucharystia na rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 i poświęcenie 💦 plecaków I przyborów szkolnych.

Uwielbienie 27 czerwca, na Uroczystość Św. PIOTRA i PAWŁA, zakończenie Komunii i Spowiedzi Wielkanocnej, "Tobie dam klucze królestwa niebieskiego". Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i organizację.

wersja pielgrzymkowa