2023-05-05

Biały Tydzień dla Dzieci Pierwszo - Komunijnych

Już teraz wszystkie Dzieci Pierwszo - Komunijne, ich rodziców i rodziny prosimy i zapraszamy na Biały Tydzień który rozpoczyna się od Niedzieli 7 maja:
2. 7 maja o godzinie 12:15 dzieci Pierwszo Komunijne przychodzą na Mszę Niedzielną w albach i wszystkie i siadają po lewej stronie (od strony chrzcielnicy), dziewczynki za chłopcami.
3. od poniedziałku 8 maja do soboty 13 maja dzieci w albach codziennie uczestniczą w Mszy Świętej o godzinie 18:00 w ramach Białego Tygodnia i siadają w ławkach tak jak podczas Pierwszej Komunii Św. (chłopcy po lewej stronie, dziewczynki po prawej stronie). Na każdą Mszę zabierają ze sobą książeczki do modlitw, które były poświęcone. Podczas Mszy w Białym Tygodniu modlić się szczególnie będziemy:
• w poniedziałek za Rodziców dzieci Pierwszo-Komunijnych
• we wtorek za rodzeństwo, kuzynostwo, przyjaciół i kolegów dzieci Pierwszo-Komunijnych
• w środę za Rodziców chrzestnych dzieci Pierwszo-Komunijnych
• w czwartek za dziadków i babcie dzieci Pierwszo-Komunijnych
• w piątek za nauczycieli i wychowawców dzieci Pierwszo-Komunijnych
• w sobotę za dzieci Pierwszo-Komunijne i dzieci które przystąpiły do I Komunii Św. w zeszłym roku.
TE OSOBY ZA KTÓRE MODLIĆ SIĘ BĘDZIEMY W BIAŁYM TYGODNIU, MOŻNA OSOBIŚCIE ZAPROSIĆ NA CAŁYM TYDZIEŃ LUB POSZCZEGÓLNE DNI.

4. Pamiątki z Pierwszej Komunii Św. rozdawane będą w Środę 10 maja po Mszy Św. o godzinie 18:00.
5. wszystkie kartki z egzaminów do I Komunii Św. i zaliczeń i plakaty z naklejkami zabieramy na Mszę Św. 13 maja o godzinie 18:00.