2023-04-20

Odpust Parafialny i 40 lat Parafii - zapraszamy

Raz jeszcze wszystkich Parafian i Gości zapraszamy na Odpust Parafialny ku czci Św. Floriana, który odbędzie się 07 maja 2023 o godzinie 12:15 a który połączony będzie z 40 – leciem Parafii (przypadające 30 stycznia 2022 roku). Mszy Świętej przewodniczyć będzie ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda, przy asyście i czuwaniu naszych Strażaków Ochotnicza Straż Pożarna Kolbudy i zaprzyjaźnionych Ochotniczych Straży Pożarnych (Ochotnicza Straż Pożarna Pręgowo OSP KSRG Trąbki WielkieOchotnicza Straż Pożarna w Lublewie Gdańskim OSP Żukowo OSP Skrzeszewo OSP Jodłowno OSP Przywidz i inne). Po Mszy Św. zapraszamy na Festyn Parafialny, zarówno dzieci jak i dorosłych, wszystkich Parafian i Strażaków. Festyn odbędzie się na parkingu parafialnym (który tego dnia w godzinach od 6:00 do 16:00 będzie zamknięty) oraz placu przy plebanii. Na Festynie m.in. zupa strażacka z wkładką i chlebem, wata cukrowa, kawa, herbata, ciasta, chleb ze smalcem, zabawy dla dzieci. Auta prosimy o pozostawianie przy ulicy Polnej i sąsiednich ulicach. Bractwo Świętego Pawła o.Kolbudy, Wspólnota Dorosłych przy Parafii Św. Floriana w Kolbudach i inne wspólnoty.