2023-02-17

Rekolekcje dla dzieci

Od przyszłej niedzieli, to jest 26 lutego, rozpoczynamy nasze wielkopostne rekolekcje. Wygłosi je ksiądz Krzysztof Sieniawski z parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Starzynie. Młodzież szkół średnich, a także klasy 7 i 8 zapraszamy na Mszę o godzinie 9.00, dzieci z Przedszkola i klas 0-6 Szkoły Podstawowej na 12.15, a dorosłych na 7, 11 albo 16.30. Niech to będzie czas naszego wzrostu duchowego. Pamiętajmy w naszych o modlitwa o księdzu rekolekcjoniście.