2022-06-23

Czas wakacji i urlopów

Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopów, dzieci, młodzież i wszystkich dorosłych zachęcamy w tym okresie, do praktykowania codziennej modlitwy, Pisma Świętego oraz Niedzielnej Mszy Świętej. Jednocześnie, wszystkim parafianom i przybyłym gościom, życzymy na ten czas odpoczynku, dobrej pogody, Bożego błogosławieństwa i bezpieczeństwa. Informujemy także, że od lipca każda sobotnia – wieczorna Msza Święta, będzie Mszą z liturgii Niedzieli. Jednocześnie przypominamy, że w lipcu i sierpniu SPOWIEDŹ ŚWIĘTA, w dni powszednie i Niedziele, odbywa się tylko 20 minut przed każdą Mszą Świętą.