2022-04-16

Życzenia Wielkanocne 2022

Kochani Parafianie i Goście, na te piękne Święta Wielkanocne pragnę  życzyć Wam z całego serca, aby Zmartwychwstały Chrystus umacniał Waszą  wiarę, nadzieję i miłość oraz uzdalniał Was do czynienia wszelkiego  dobra dla drugiego człowieka! Wpatrujcie się w Jezusa i podążajcie  drogami, które nam wszystkim wyznacza, a które wiodą przez dobro,  życzliwość, szacunek i miłość oraz prowadzą nas do życia pełnego  szczęśliwości w Królestwie Pana Boga.

Radość wypływającą ze Zmartwychwstania Pańskiego zanieście do tych, którzy są dla Was ważni – Rodziny, Przyjaciół i Znajomych. Niech przy  wielkanocnym stole towarzyszy Wam przyjemność przebywania z Nimi!  Odkryjcie na nowo Waszą zażyłość, miłość i przyjaźń, a jeśli odczuwacie  ich brak, proście Jezusa Zmartwychwstałego, by przemieniał serca wszystkich Was i sprawił, by otworzyły się one na drugiego!

ks. Paweł Borkowski – proboszcz