2021-06-10

Zakończenie Roku Formacyjnego Bractwa Św. Pawła

W piątek 25 czerwca o godzinie 19:00 w naszym kościele zapraszamy wszystkich mężczyzn na Mszę Świętą na zakończenie Roku Formacyjnego Wspólnoty Bractwa Świętego Pawła z całej Diecezji Gdańskiej. Mszy Świętej przewodniczyć będzie i homilię powie założyciel Bractwa - ks. Krzysztof Ławrukajtis. Następnie po Eucharystii zapraszamy mężczyzn i wszystkich braci z Bractwa na wspólne ognisko i kiełbaskami za Pręgowem, na które z racji piątku - dyspensy udzielił nam ks. Proboszcz z Pręgowa.