2020-11-25

Kiermasz Świąteczny na Madagaskar

W następną niedzielę 29.11.20r. po wszystkich Mszach świętych, w naszym kościele odbędzie się kiermasz misyjny. Dochód ze sprzedaży kartek i ozdób świątecznych będzie w całości przeznaczony na budowę studni głębinowej dla szpitala w Anivorano na Madagaskarze. Jest to dzieło rozpoczęte przez Fundację Boże Atelier i Daniel Kasprowicz świeckiego misjonarza, który w ubiegłym roku odwiedził naszą parafię. Na kiermaszu można będzie również zakupić książki napisane przez Daniela.