2020-10-05

Bierzmowanie 2020

W Niedzielę 4 października, o godzinie 12:15 w naszej Wspólnocie Parafialnej, sakramentu Bierzmowania udzielił ks. Biskup Zbigniew Zieliński. Młodzieży bierzmowanej w całości z naszej wspólnoty parafialnej i z Parafii z Czapielska było ponad 70 osób. Podczas sakramentu młodzież na pytanie ks. Biskupa „jakich łask oczekujecie od Boga w tym sakramencie?” wspólnie odpowiedziała jak wszyscy Bierzmowani każdego roku: „Pragniemy, aby Duch Święty, którego otrzymamy, umocnił nas do mężnego wyznawania wiary i do postępowania według jej zasad. Amen.” Młodzieży i ich rodzicom życzmy „niech tak się stanie”, Amen.

Galeria z Bierzmowania