2020-09-11

Wieczór Modlitwy Młodych

Informujemy, że najbliższy Wieczór Modlitwy Młodych odbędzie się 18 września 2020 r., w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku-Wrzeszczu (ul. Zator-Przytockiego 3).

Temat spotkania: „Miłosierdzie Boże”

Program spotkania:

19.30 - śpiew, uwielbienie Jezusa
20.00 - rozpoczęcie bloku ewangelizacyjnego

20.30 - konferencja

21.30 - kawa, ciasto, czas spotkania

22.15 - szkoła modlitwy, świadectwo
22.45 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
i błogosławieństwo uczestników, modlitwa nad uczestnikami (okazja do modlitwy wstawienniczej)

00. 00 - zakończenie spotkania

Żeby być świadkiem miłosiernego Boga, trzeba najpierw otworzyć się na Jego przebaczającą miłość. O miłosierdziu Bożym świadczy każda stronica Pisma Świętego. Prawie we wszystkich psalmach pojawia się, a często dominuje wątek o wielkiej łaskawości Boga, który szuka i zbawia człowieka. Spotkanie poprowadzi diakonia WMM. Konferencje wygłosi o. Dariusz Piórkowski SJ.

Zapisy u ks. Patryka