2020-08-23

Piesza Pielgrzymka do Trąbek Wielkich

Zapraszamy już teraz, wszystkich Parafian na Pieszą Pielgrzymkę do Trąbek Wielkich, do Matki Boskiej Trąbkowskiej. Wyjście 12 września w sobotę, o godzinie 10:00 spod naszego kościoła. Wszelkie informacje na stronie internetowej naszej ParafiiJednocześnie informujemy, że w związku pandemią Koronawirusa,  przed wyjściem wszystkim uczestnikom będzie sprawdzona temperatura, dokonana będzie dezynfekcja rąk oraz obowiązywać będzie zachowanie dystansu społecznego. Na autokar powrotny będzie lista, na którą się będzie trzeba zapisać.