2020-06-18

9 Rocznica Święceń Kapłańskich

18 czerwca przypadała 9 rocznica Święceń kapłańskich, księży z 2011 roku a którzy swoją rocznicę obchodzili w naszej wspólnocie Parafialnej. Kapłanami z 2011 roku są: ks. Piotr Belecki, ks. Dariusz Bobek, ks. Grzegorz Cygan, ks. Piotr Daszkiewicz, ks. Adam Hrubiszewski, ks. Krystian Krepel, ks. Wojciech Kuliński, ks. Przemysław Lewiński (za granicą), ks. Patryk Misiewicz, ks. Tomasz Redzimski, ks. Marek Siedlec, ks. Marcin Sprengel, ks. Grzegorz Szatkowski i ks. Andrzej Wiecki. Wśród kapłanów którzy w ostatnim czasie obchodzili swoją rocznice święceń kapłańskich a którzy również w duchu jedności kapłańskiej sprawowali z nami Eucharystię był ks. Proboszcz Józef (46 rocznica Święceń Kapłańskich 25 maja), ks. profesor Zbigniew Łepko (40 rocznica Święceń Kapłańskich 10 czerwca). Również w sobotę 20  czerwca swoją 22 rocznicę Święceń Kapłańskich obchodzić będzie ks. Paweł Borkowski. Te wszystkie rocznice to piękny czas, kiedy szczególnie modlimy się o nowe powołania kapłańskie, również z naszej Parafii. Wszystkim zaangażowanym w organizację tej Eucharystii składamy podziękowania, zespołowi młodzieżowemu który pięknie zaśpiewał i zagrał, Panu Piotrowi organiście, Bractwu Św. Pawła – oddział Kolbudy, Kręgowi Rodzin – oddział Kolbudy, Wspólnocie młodzieży, również osobom ze Wspólnoty Dorosłych, Liturgicznej Służbie Ołtarza i Szafarzom, Kacprowi za zdjęcia i transmisję, piekarni ze Straszyna Mielnik za dar chlebków dla kapłanów, za kwiaty Artflor. Wszystkim za modlitwę, życzenia i obecność wszyscy kapłani składamy serdeczne Bóg zapłać.

Galeria Zdjęć