Parafia św. Floriana w Kolbudach

II Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich Żali na godzinę 16.00 do naszego parafialnego kościoła.

2.  Gościmy dziś w naszej parafii ks. Dr Marka Niedźwieckiego pracującego na Ukrainie. Dziękujemy za słowo Boże. Po Mszy Św. przy drzwiach kościoła Ks. Marek będzie zbierał ofiary.

3.Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 16.30 (w sposób szczególny dzieci wraz z rodzicami) lub 17.30.

4. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Prosimy o gorącą modlitwę w intencji naszego ks. Proboszcza.

5.W środę, 20 marca skiądz Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii i z parafii Czapielsk. Spowiedź święta dla kandydatów, świadków, rodziców, rodzeństwa będzie we wtorek od godziny 16.30.

6.Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej. Mamy nowe numery: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.

7. Próby scholi, która włączy się w oprawę Triduum odbywają się w każdą sobotę Wielkiego Postu w salce o godzinie 18.30.

8. W minioną środę odbył się pogrzeb naszego parafianina Mieczysława Okuniewskiego. Wieczny odpoczynek…
Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.